۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۴ فروردين
برگزاری جلسات هفتگی مشترک با اعضای هیات علمی دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی
ارسال شده در تاریخ 1398/04/17
ساعت 12:06
در راستای اجرایی سازی تفاهم نامه منعقد شده بین دو دانشگاه الزهرا و خواجه نصیر الدین طوسی، دانشکده علوم ریاضی در نظر دارد دومین دوره کارگاه یادگیری مسئله محور را با مشارکت دانشگاه خواجه نصیر در شهریور ماه 1398 در دانشگاه الزهرا برگزار کند.
در این راستا، جلسات هفتگی منظمی در دانشگاه الزهرا با حضور اعضای هیات علمی داوطلب از دو دانشگاه در تیرماه و مردادماه 1398 با هدف برنامه ریزی و تعیین مسئله برای دومین کارگاه یادگیری مسئله محور در دانشگاه الزهرا برگزار خواهد شد.
در دومین جلسه کمیته برگزاری دومین کارگاه یادگیری مسئله محور، آقای دکتر امیراصلانی عضو هیات علمی دانشگاه هاوایی، خانم دکتر اسکندری، خانم دکتر تجویدی، آقای دکتر خانتیموری و آقای دکتر نگهداری کیا، آقای دکتر ترابی (مدیرمحترم ارتباط با جامعه و صنعت دانشگاه خواجه نصیر)، آقای دکتر نارویی(مدیر محترم آموزش دانشگاه خواجه نصیر)، خانم دکتر مداحی و خانم دکتر خانی حضور داشتند و به تعیین زمانبندی کارگاه و معرفی مسئله پرداختند.
در این راستا دو ‌جلسه با پژوهشگاه نیرو و سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرتهران در محل این مراکز برگزار شد و ضمن تعیین رابط بین این سازمانها و کمیته برگزاری کارگاه، مقرر شد مسائلی از این مراکز برای طرح در دومین کارگاه ارائه شود.
ارسال کننده:
تعداد بازدید:196
تصاویر مرتبط:
tempShowtool_dorsaetoolsenews_sample_mathematics_block1635
برچسب ها
فیلم مرتبط
فیلم مرتبط
فیلم مرتبط
صوت
دانشگاه الزهرا
 تهران،خیابان ده ونک، ساختمان خوارزمی، طبقه پنجم، دانشکده علوم ریاضی
  کدپستی : 1993893973
تلفن : 982188047861+
فاکس : 982188058470+
 math.alzahra.ac.ir
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.