۱۳۹۸ دوشنبه ۴ شهريور
نشست مشترک بین دانشکده های علوم ریاضی و علوم زیستی
ارسال شده در تاریخ 1397/10/19
ساعت 12:52
در روز دوشنبه 97/10/17 نشست مشترکی بین دو دانشکده علوم ریاضی و علوم زیستی با هدف افزایش همکاریهای آموزشی و پژوهشی و هم افزایی علمی در سالن دکتر صعودی برگزار شد. در این جلسه روسای محترم دانشکده های علوم ریاضی و علوم زیستی ، معاونین پژوهشی و آموزشی و اعضای هیات علمی دو دانشکده حضور داشتند.
در ابتدا سرکار خانم دکتر شمس ، رئیس محترم دانشکده علوم ریاضی ضمن قدردانی از حضور همکاران دو دانشکده ، به معرفی اعضای هیات علمی دانشکده علوم ریاضی پرداختند و بر لزوم همکاریهای مشترک در زمینه های مختلف تاکید کردند.
سپس سرکار خانم دکتر ناظم بکایی رئیس محترم دانشکده علوم زیستی ، ضمن ابراز خرسندی از تشکیل این جلسه ، همکاران دانشکده علوم زیستی را معرفی کرده و از معاونین پژوهشی و اجرایی دو دانشکده برای پیگیری و تشکیل این جلسه قدردانی کردند. پس از آن آقای دکتر صعودی ، معاون محترم پژوهشی و اجرایی دانشکده علوم زیستی به اهداف تشکیل جلسه اشاره کردند در ادامه خانم دکتر اسکندری معاون محترم پژوهشی و اجرایی دانشکده علوم ریاضی ، پس از ارائه گزارشی مختصر از نشست مشترک زیست ریاضی که در تاریخ 97/10/2 با حضور دانشجویان و اساتید دو دانشکده انجام گرفته بود، بر نیاز امروز جامعه به حرکت در جهت شاخه های میان رشته ای تاکید کردند.
سپس اعضای هیات علمی دو دانشکده نظرات و پیشنهاد خود را در جهت هم افزایی ارائه کردند.نتایج برگزاری این نشست عبارتند از :
تشکیل کارگروه بازنگری دروس، ایجاد رشته میان رشته ای، برگزاری کارگاههای مرتبط، برگزاری همایش مشترک، تشکیل کارگروه کلان داده و انجام پروژه های تحقیقاتی مشترک. 
 
ارسال کننده:
تعداد بازدید:87
تصاویر مرتبط:

  • 1_0
  • 1_1
  • 1_2
  • 2_0
  • 2_1
  • 2_2

فیلم مرتبط
صوت
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن:
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
دانشگاه الزهرا
 تهران،خیابان ده ونک، ساختمان خوارزمی، طبقه پنجم، دانشکده علوم ریاضی
  کدپستی : 1993893973
تلفن : 982188047861+
فاکس : 982188058470+
 math.alzahra.ac.ir
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.