..:: اخبار ::..
شنبه 31 تير 1396
New Page 1
کتابخانه
آرشیو اخبار
پایان نامه های دانشجویی
افتخارات دانشکده
تالیفات و مقالات اساتید
نرم افزارهای علوم ریاضی
فرم های کارشناسی، ارشد و دکتری
مجموعه تصاویر
 پیوندهای مفید
سوالات متداول
نظرات و پیشنهادات
ارتباط با دانشکده

جستجوی اخبار

اخبار دانشکده علوم ریاضی
25
تسلیت
چکیده: با کمال تاسف و تاثر درگذشت ستاره درخشان ریاضیات جهان خانم پروفسور مریم میرزاخانی را به خانواده ایشان و مردم فرهیخته ایران زمین تسلیت عرض می نماییم. مریم میرزاخانی ریاضی دان ایرانی، نخستین زن و نخستین ایرانی برنده مدال فیلدز بالاترین جایزه در ریاضیات است. مریم نخستین دختری بود که به تیم المپیاد ریاضی ایران راه یافت، نخستین دختری بود که در المپیاد ... ادامه »
14
برگزاری آزمون مرحله دوم (مصاحبه) دکتری 96
چکیده: برگزاری آزمون مرحله دوم ( مصاحبه ) دکتری 96 آزمون مرحله دوم (مصاحبه) دکتری 96 روز سه شنبه 96/04/13 رأس ساعت 8 صبح، در دانشکده علوم ریاضی و در رشته ها ی ریاضی کاربردی - گراف و ترکیبیات، ریاضی کاربردی- حل عددی معادلات با مشتقات جزئی، ریاضی کاربردی -آنالیز عددی، ریاضی محض- آنالیز و ریاضی محض - جبر- گراف و ترکیبیات برگزار گردید، داوطلبین با حضور در ... ادامه »
11
برگزاری امتحانات دروس معرفی به استاد به صورت متمرکز
چکیده: برگزاری امتحانات دروس معرفی به استاد به صورت متمرکز دانشکده علوم ریاضی  در روز شنبه مورّخ 96/04/10 اقدام به برگزاری امتحانات معرفی به استاد به صورت هماهنگ و متمرکز در دانشکده نمود. و از این پس کلیه امتحانات معرفی به استاد در هر ترم بصورت متمرکز و هماهنگ در یک روز برگزار خواهد شد.
04
کسب مدال طلا توسط دانش آموخته داشکده علوم ریاضی
چکیده: خانم دکتر مرضیه بایه دانش آموخته ی دانشکده علوم ریاضی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد که برای ادامه تحصیل به دانشگاه رجینا کشور کانادا عزیمت کرده بودند موفق به کسب مدال طلای آکادمی دولتی به عنوان برجسته ترین دانشجوی دکتری و برای تدوین بهترین رساله، شده اند. این موفقیت را به ایشان تبریک گفته و برایشان آرزوی موفقیت روز افزون از خداوند متعال خواستار... ادامه »
04
مهم آزمون دکتری 96
چکیده: اطلاعیه شماره 3 آزمون دکتری 96 زمان مصاحبه آزمون داوطلبین دکتری 96 دانشکده علوم ریاضی
صفحه 1 از 5اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  بعدي   آخرين